محل تبلیغات

لیبرتیکس به 5000 خودپرداز، گزینه ی پرداخت نقدی با بیت کوین را اضافه کرده است. مدیر عامل شرکت می گوید این گزینه، تعداد دستگاه های خودپرداز بیت کوین را سه برابر می کند که به کاربران اجازه می دهد تا بیت کوین خود را نقد کنند. او اخبار مدل کسب و کار خود را با سایت Bitcoin.com ، به اشتراک گذاشته و اطلاعاتی در مورد روند استفاده از خودپرداز بیت کوینی را ارائه می دهد.

اپراتور خودپرداز بیت کوین Libertyx ، روز دوشنبه اعلام کرد که 5000 دستگاه خودپرداز در شبکه ی این شرکت اکنون به کاربران اجازه می دهد تا بیت کوین خود را نقد کنند. علاوه بر شبکه ی گسترده ی خودپردازهای بیت کوین (BTM) در ایالات متحده ، لیبرتیکس به مشتریان امکان خرید بیت کوین را در 20000 فروشگاه مناسب از جمله 7-Eleven ، CVS و Rite Aid می دهد.

مدیر عامل لیبرتیکس ، کریس ییم ( Chris Yim )، گفت: “اگرچه خرید بیت کوین هرگز آسان نبوده است ، اما فروش یک داستان دیگر است.”

وی توضیح داد:
« تقریباً 15000 دستگاه خودپرداز بیت کوین در سراسر ایالات متحده وجود دارد ، اما کمتر از 2000 مورد به مصرف کنندگان اجازه فروش بیت کوین را به صورت نقدی می دهد.»

کریس ییم ( Chris Yim )، روز سه شنبه به سایت news.Bitcoin.com تأیید کرد که “دیگر لیست انتظار برای خرید بیت کوین در 20،000 فروشگاه زنجیره ای از جمله 7-Eleven ، CVS و Rite Aid وجود ندارد. وی افزود: “ما در آینده ی نزدیک ، ترویج 0٪ هزینه ( رایگان) را در خرده فروشی های زنجیره ای تمدید خواهیم کرد ، بنابراین تنها هزینه ی آن ، مبلغ 4.95 دلار است که به خرده فروش پرداخت می شود.”

مدیر عامل ، همچنین توضیح داد که چرا مدل کسب و کار وی با سایر مشاغل خودپرداز بیت کوین متفاوت است. وی گفت: “دستگاه خود پرداز ROI سنتی هزینه 10،000 دلار را برای دستگاه خودپرداز در شهری با 15000 نفر جمعیت را توجیه نمی کند ، اما ما با ادغام دستگاه های خودپرداز در فروشگاه های زنجیره ای خود توانسته ایم از این بازار کم هزینه استفاده کنیم.” از آنجا که از سخت افزار و زیرساخت های موجود آن استفاده می کنیم ، هزینه های ما بسیار کمتر از اپراتورهای BTM (که نیاز به خرید 10،000 دلار + کیوسک و قرار دادن آنها دارند) است. هزینه های ما از 1.5٪ (CVS ، Rite Aid) تا 8٪ (کارت نقدی در دستگاه خودپرداز) است که کمتر از متوسط ​​BTM یعنی 12 تا 20٪ است. ”

کریس ییم، در ادامه ی صحبت هایش با سایت news.Bitcoin.com گفت : “بدون بهره ای که در اکثر بانک ها به دست می آید و بازار بی ثبات سهام و مشاغل ، اشتهای مصرف کننده برای دارایی غیر مرتبط با پروفایل نامتقارن بازگشت” بلیط قرعه کشی “افزایش می یابد. مردم پس انداز زندگی خود را در بیت کوین قرار نمی دهند ، اما بطور تفریحی ، بدشان نمی آید کمی از دارایی شان را در بیت کوین گذاشته و آن را به حال خود رها کنند. ”
او ادامه داد:

« مشتریان معمولاً در ابتدا 20 تا 50 دلار را با کیف پول و زمان تأیید و غیره خریداری کرده و راحت هستند. سپس آنها دوباره برمی گردند و خرید بیشتری می كنند … ما همچنان شاهد افزایش تقاضای بیت کوین در سراسر كشور و به ویژه پذیرش شدید در بازارهای روستایی و حومه هستیم.»

با این وجود دستگاه های خودپرداز بیت کوین Libertyx در وب سایت پیگیری ردیابی خودپردازهای رمزنگاری Coinatmradar ذکر نشده اند. وی توضیح داد: “آنها فقط کیوسكهایی را لیست می كنند كه صرفاً رمزنگاری می كنند و نه كالاهایی كه خدمات دیگری مانند خودپردازهای سنتی را ارائه می دهند.” وی افزود: “آنها فقط کیوسک هایی را که پول نقد می پذیرند ، نشان می دهند. آنها پیشنهاد داده اند که ما را تحت “سایر خدمات” لیست کنند اما به طور پیش فرض قابل جستجو نیست یا در مکان یاب آنها نمایش داده نمی شود. “

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *