اخبار ارزهای دیجیتال

همکاری ترون با بند برای استفاده از اراکل در دفای

همکاری ترون با بند برای استفاده از اراکل در دفای

توسعه دهندگان ترون به تازگی قابلیت هایی مورد نیاز برای خبر همکاری پروتوکل بند با ترون را آماده کرده اند.

این معامله به معنی آن است که توصعه دهندگان ثالث می توانند از امکانات اراکل بند برای جل.گیری از دستکاری قیمتها و استفاده از پایگاه داده های خارجی استفاده کنند. همانطور که اطلاع دارید اراکل در حوزه کریپتوکارنسی به مفهوم استفاده از منابع و داده های خارجی در بلاک چین هست.

این همکاری در زمان مناسبی انجام شده است، چرا که ترون، محصولات جدیدی مانند JustSwap و سیستم فایل بیت تورنت را ساپورت می کند و از آن طرف “بند” هم در کوین بیس لیست شده و با بایننس چین هم یکپارچه شده است.

پروتکل بند شناخته شده ترین راه حل استفاده از اراکل بعد از چین لینک هست، در حالی که چین لینک بر روی اتریوم تمرکز دارد، اما بند با هر شبکه ای می تواند سازگار باشد که همین خصوصیت هست که برای ترون و سایر چین ها مانند  Polkadot و بایننس چین مناسب هست.

با استفاده از API های بند، توسعه دهندگان می توانند برنامه های قرارداد هوشمندی بنویسند که نسبت به وقایع جهان واکنش نشان دهند، برای مثال وقایع ورزشی، آب و هوا یا یک مورد جذاب مانند قیمت بیت کوین.

ترون هم قصد دارد اکو سیستم غیرمتمرکز خودش را گسترش دهد و این همکاری می تواند این گسترش را تسریع کند. اضافه شدن اراکل به بلاک چین به توسعه دهندگان این قدرت را می دهد که از اطلاعات خارج از بلاک چین هم استفاده کنند، این امکانات چیزی هست که با استفاده از بند به توسعه دهندگان قرارداد هوشمند ترون به ارمغان می آورد.

همین همکاری باعث شده است که در دو روز گذشته قیمت ترون در بازارهای مالی حدود ۲۸% رشد داشته باشد و از آن طرف هم قیمت بند ۲۳% رشد را تجربه کند.

Bookmark(0)
Bitcoin
Bitcoin

$54546

1339216832 تومان

ethreume
ethreume

$54464

1339216832 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *