مهم ترین اخبار ارز های دیجیتال

مهم ترین اخبار ارز های دیجیتال

20:00️رأی‌گیری اعضای پروتکل اینورس فایننس روز گذشته انجام شد و طی آن بیش از ۴ هزار نفر نظر خود را نسبت به این ادغام اعلام کردند.️نکته جالب توجه اینکه حتی یک رأی مخالف نیز وجود نداشت.️پیش‌بینی می‌شود که با پیشرفت ارز‌های دیجیتال وقوع این ادغام ها خصوصا میان شرکت‌های نامدار و بزرگ این عرصه و استارت‌آپ های نوپا و آینده‌ دار بیشتر صورت گیرد.

19:58️اعضا همچنین به استخدام تونی اسنارک، توسعه‌دهنده اصلی تونیک فایننس نیز رأی مثبت دادند.

19:54️اعضای سازمان خودگردان غیرمتمرکز (DAO) پروتکل اینورس فایننس با خرید پروتکل تونیک فایننس به مبلغ ۱.۶ میلیون دلار موافقت کردند.

19:51️قیمت بیت کوین در چند ساعت اخیر به‌طور ناگهانی افزایش یافت و به ۵۷,۰۰۰ دلار رسید. به گفته لکس موسکووسکی مدیر ارشد فناوری اطلاعت شرکت موسکووسکی کپیتال، صعود امروز قیمت بیت کوین ناشی از ساختار بازار است.موسکووسکی گفت علت این افزایش قیمت بیت کوین، وضعیت بازارهای آتی بوده است

19:47 اگر قیمت از مقاومت ۱.۴۸ دلار کاهش یابد ، قیمت می تواند رنج زدن خود را در محدوده افزایش دهد. میانگین متحرک و RSI بالای 58 نیز به یک ادغام در کوتاه مدت اشاره دارد.

19:36کاردانو در تاریخ ۲۹ آپریل با قیمت ۱.۴۱ دلار شاهد فروش سنگین بود اما گاوها اجازه ندادند قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۱.۲۵ دلار) برسد.این یک نشانه مثبت است و ادا را در مسیر خود قرار می دهد تا به مقاومت خود در ۱.۴۸ دلار برسد.

19:28 در صورت کاهش قیمت و ورود مجدد به مثلث ، این نمای صعودی در کوتاه مدت فاقد اعتبار خواهد بود. چنین حرکتی می تواند قیمت را برای چند روز دیگر در یک وضعیت ثابت نگه دارد.اگر قیمت شکسته شود و در زیر مثلث باقی بماند ، روند این ارز نزولی خواهد شد.

19:19ممکن است خریداران با مقاومت در برابر ۶۳۸ دلار روبرو شوند و اگر قیمت به داخل مثلث کاهش پیدا نکند ، روند صعودی باقی میماند.

19:13 ️افزایش میانگین متحرک و RSIدر نزدیکی منطقه خرید بیش از حد نشان می دهد که گاوها کنترل دارند.

19:08️در تاریخ ۲۹ اپریل بالاتر از خط مقاومت یک مثلث متقارن شکسته شد. این نشان می دهد که روند صعودی از سر گرفته شده است. هدف الگوی شکست از مثلث ۸۰۸ دلار است.

18:56تقاضای خرید در بازارهای آن هم به احتمال زیاد نشان‌دهنده آن است که خرید بیت کوین بدون اهرم انجام می‌گیرد؛ به‌عبارت دیگر، می‌توان آن را تغییر جریان به کیف پول‌های خصوصی تعبیر کرد.

18:45به‌عقیده موسکوفسکی، کاهش نرخ تأمین بودجه نشان‌دهنده آن است که سود موقعیت‌های خرید به‌واسطه موقعیت‌های فروش پرداخت می‌شوند و این مسئله نشانه تداوم احتمالی روند فعلی است.

18:34لکس موسکوفسکی (Lex Moskovski)، مدیر بخش اطلاعات شرکت موسکوفسکی کپیتال (Moskovski Capital)، معتقد است که افزایش قیمت بیت کوین، دلیل خوش‌بینی‌های فعلی است. او در این باره خاطرنشان کرد:افزایش قیمت بیت کوین ناشی از فعالیت‌ها در بازارهای آنی بوده است. این در حالی است که نرخ تأمین بودجه با کاهشی اندک همراه بوده است.

18:28معامله‌گران در شبکه‌های اجتماعی با اشاره به تاریخ انقضای ۴.۱ میلیارد دلار قرارداد اختیار، پیش‌بینی می‌کنند که راه برای جهش بیشتر باز است؛ چراکه اتفاقات این چنینی بر فشار قیمت اضافه می‌کنند. نباید فراموش کرد که جهش‌های احیایی ممکن است از نظر قدرت با یکدیگر متفاوت باشند. این احتمال هم وجود دارد که شاهد چنین جهش‌هایی نباشیم.

18:22داده‌های بازار نشان می‌دهد که افزایش ۵ درصدی قیمت بیت کوین در روز جمعه، به اندازه‌ای نبود که بتواند کندل ماهیانه را در ناحیه سبز رنگ ببندد. در حال حاضر هر واحد بیت کوین در محدوده ۵۸,۳۰۸ دلاری معامله می‌شود.

18:16به گزارش کوین تلگراف، قیمت بیت کوین دیروز با یک جهش غیرمنتظره تا ۵۷,۰۰۰ دلار افزایش یافت. این اتفاق باعث تعجب بسیاری از معامله‌گران شد.

18:11قیمت بیت کوین در ساعات گذشت با جهشی ناگهانی از ۵۷,۰۰۰ دلار عبور کرد. گفته می‌شود که این افزایش قیمت خبر از بازگشت نوسانات به بازار ارزهای دیجیتال دارد.

18:07کوین بیس افزود : “خرید و پرداخت رمزارزها با استفاده از درگاه پرداخت پی پال بسیار آسان است. اگر یک حساب پی پال در اختیار دارید ، می توانید فوراً معاملات خود را در کوین بیس شروع کنید و دیگر نیازی به افزودن مستقیم حسابهای بانکی یا شماره کارت به کوین بیس نیست.”

18:00کوین بیس عنوان کرد:“ما هم اکنون به میلیون ها کاربر در ایالات متحده یک روش ساده و سریع برای خرید رمزارز ها در کوین بیس از طریق کارت های اعتباری و حساب های بانکی متصل به پی پال ، ارائه می دهیم. “

17:07صرافی کوین بیس رسماً همکاری خود را با پی پال در ایالات متحده اعلام کرد. در نتیجه ، کاربران صرافی رمزنگاری کوین بیس در ایالات متحده درحال حاضر می توانند رمزارزهای مورد علاقه خود را از طریق درگاه پرداخت پی پال خریداری کنند. این یک خبر واقعا خوب به نفع همه کاربران پی پال و کوین بیس است.

16:49موقعیت‌های باز کاربران هم بسته به‌صورت خودکار بسته خواهد شد. هات بیت از این حمله به‌عنوان بزرگترین مشکل در طول عمر ۳ ساله صرافی یاد کرده است.
به احتمال زیاد، هکرها به ایمیل‌ها، شماره‌ها، آدرس و اطلاعاتی که افراد در حساب‌های خود وارد کرده بودند، دسترسی دارند.

16:43هات بیت همچنین پذیرفته است که خسارت احتمالی در ارتباط با معاملات اهرم‌دار و صندوق‌های قابل‌معامله در بورس صرافی را خواهد پذیرفت.

16:38هات بیت در پستی که چند دقیقه پیش منتشر کرد با اعلام حمله هکرها به صرافی، تشریح کرد که فعالت صرافی ۷ تا ۱۴ روز به حالت تعلیق در خواهد آمد.
هات بیت در بخشی از اطلاعیه خود به کاربران توصیه کرده است که اگر رمز عبور حساب صرافی با رمز عبور دیگر وب‌سایت‌ها یکسان است، اقدام به تغییر آنها کنند.

16:30صرافی هات بیت در پستی در وبلاگ خود اعلام کرد که هکرها موفق به ورود به پایگاه داده این صرافی شده‌اند. به‌گفته هات بیت، هکرها پس از آن که موفق به دسترسی به دارایی‌ها نشدند، پایگاه داده صرافی را پاک کردند. هات بیت همچنین ادعا کرده است که دارایی‌های کاربران در امنیت کامل قرار دارد.

14:00ملتم دمیرورز (Meltem Demirors)، مدیر ارشد بخش استراتژی کوین شیرز، با اشاره به افزایش سرمایه ورودی از بازار یک ارز دیجیتال به بازار ارز دیجیتال دیگر، گفت:تقاضا در حال تغییر است.

13:51داده‌های کوین شیرز که اوایل هفته گذشته منتشر شد، نشان می‌دهد که سرمایه‌ها در بازار اتریوم و محصولات سرمایه‌گذاری مرتبط با آن، ۳۴ میلیون دلار بوده است و این در حالی است که این حجم در ارتباط با بیت کوین با کاهشی ۲۱ میلیون دلاری همراه بوده است.

13:44پانکاج بالانی (Pankaj Balani)، هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل دلتا اکسچنج (Delta Exchange)، در این باره گفت:جفت ارز اتریوم/بیت کوین از یک دوره تثبیت قیمت چندساله خارج شده است و به نظر می‌رسد که این روند بسیار قدرتمند باشد. در این ناحیه مقاومتی وجود ندارد و انتظار داریم که تا ۰.۱ بیت کوین این روند پا بر جا باشد.
این اظهارنظر با تکیه بر این مسئله انجام شده است که در حال حاضر شاهد تغییر جریان ورود سرمایه از بیت کوین به‌سمت اتریوم هستیم و این موضوع ممکن است در ماه‌های بعدی هم ادامه داشته باشد.

13:40قیمت اتریوم طی یک ماه گذشته ۴۳ درصد رشد کرده است. این در حالی است که قیمت بیت کوین با کاهشی ۷ درصدی در مدت مشابه همراه بوده است. قیمت اتریوم بر مبنای بیت کوین هم به بیشترین میزان خود در ۲.۵ سال گذشته و بالاتر از محدوده ۰.۰۵۰ بیت کوین رسیده است که خود نشانه تکنیکال بسیار پراهمیتی است.

13:26به گزارش کوین دسک، شواهد حاکی از آن است که احتمال تداوم روند جفت اتریوم/بیت کوین وجود دارد؛ چراکه این جفت ارز توانست اوج چندساله خود را بشکند. این اتفاق پس از افزایش سرمایه ورودی به بازار اتر رخ داد.داده‌های بازار نشان می‌دهد که اتریوم روز چهارشنبه با عبور از ۲,۷۶۲ دلار تا ۲,۸۰۰ دلار اوج گرفت.

13:15قیمت اتریوم، ارز شماره دو بازار، بار دیگر با شکستن اوج تاریخی خود، موفق شد جای پای خود در بازار محکم‌تر کند. همزمان با این نوسانات، کارشناسان معتقدند احتمال رشد بیشتر جفت ارز اتریوم/بیت کوین وجود دارد.

13:09این قانون هم برای صندوق‌های ویژه موجود و هم برای صندوق‌های جدیدی که توسط سرمایه‌گذاران نهادی مانند مؤسسات مالی، شرکت‌های بیمه و صندوق‌های بازنشستگی تأسیس می‌شود، اعمال خواهد شد.حدود ۱.۲ تریلیون یورو (۱.۸ تریلیون دلار) در این صندوق‌های ویژه سرمایه‌گذاری شده است که دارای شرایط سرمایه‌گذاری ثابت هستند که اگر صندوق‌های ویژه در آلمان تصمیم بگیرند که حتی یک درصد از بودجه را به ارزهای دیجیتال تخصیص دهند، تأثیر آن بر این صنعت بسیار هنگفت خواهد بود.

13:03فرانک شفلر (Frank Schäffler)، نماینده پارلمان آلمان، در مصاحبه‌ای گفت:افزودن دارایی‌های دیجیتال به صندوق‌های ویژه گام مهمی برای پذیرش آن‌ها است. در این زمینه، قانون در مسیر درست پیش می‌رود و ما آشکارا از آن استقبال می‌کنیم.

12:58این اقدام به دلیل تقویت موقعیت آلمان به‌عنوان قطب سرمایه‌گذاری مالی موردستایش قرار گرفته است و کارشناسان معتقدند که با قانونی کردن دارایی‌های دیجیتال، باعث رشد کلی این صنعت می‌شود.

12:46آلمان قانون جدیدی را تصویب کرده که سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال را برای ۴,۰۰۰ صندوق سرمایه‌گذاری ویژه نهادی در این کشور مجاز می‌کند.
به گزارش دیکریپت، آلمان قانون جدیدی را تصویب کرده که به مدیران محبوب‌ترین صندوق‌های سرمایه‌گذاری نهادی، مشهور به Spezialfonds، امکان می‌دهد که ۲۰ درصد از سرمایه‌گذاری خود را به دارایی‌های دیجیتال اختصاص دهند. این قانون از اول ژوئیه (۱۰ تیرماه) اجرایی می‌شود.

12:23کریس موریس (Chris Morris)، مدیر بخش اطلاعات بایت تری، در این باره گفت:کارمزد تراکنش‌ها افزایش یافته، ولی قیمت‌ها کاهش یافته است.فکر می‌کنم بسیاری از افراد که چند سال پیش دوج کوین داشتند، ارزهای خود را فراموش کرده‌اند و این موضوع باعث شده است تا کمتر از چیزی که انتظار می‌رفت، ارز در بازار وجود داشته باشد.از سوی دیگر، استخراج دوج کوین وابسته به لایت کوین است و ماینرهای لایت کوین همزمان با استخراج این ارز دیجیتال، دوج کوین هم استخراج می‌کنند.

12:17این برآوردها بر این اساس انجام گرفته‌اند که ماینرها برای ادامه فعالیت خود عمدتاً روی پول نقد حساب می‌کنند و بلافاصله بعد از استخراج، ارزهای خود را می‌فروشند.ماینرها در ازای پردازش تراکنش‌ها کارمزدی به‌صورت ارز دیجیتال دریافت می‌کنند. منبع درآمد دیگر آنها پاداش بلاک‌ها است.

11:29به گزارش کوین دسک، درآمد روزانه ماینرهای دوج کوین در ۲۶ آوریل (۶ اردیبهشت) به ۳.۶ میلیون دلار رسیده است؛ این در حالی بود که داده‌های بایت تری (ByteTree) نشان می‌دهد که در ابتدای سال ۲۰۲۱، این میزان ۷۷,۰۰۰ دلار بوده است. به‌عبارت دیگر از ابتدای سال جاری میلادی تا هفته گذشته، شاهد رشد ۴,۵۷۵ درصدی سود روزانه ماینرهای دوج کوین بودیم.

11:26داده‌های تازه نشان می‌دهد که علاوه بر سرمایه‌گذاران دوج کوین، ماینرهای این ارز دیجیتال پرحاشیه هم سود خوبی از نوسانات دوج کوین برده‌اند. طبق این داده‌ها، درآمد ماینرهای دوج کوین از ابتدای امسال تا به حال ۴.۵۰۰ درصد بیشتر شده است.

11:21در حقیقت، این پروتکل که از قابلیت ” سرعت معاملات در زمان واقعی” برخوردار است، نه تنها برای اتریوم، بلکه برای بلاکچینی مثل سولانا نیز ساخته شده است ، که در این بیانیه از آن با عنوان “یک بلاکچین سریع نام برده شده است که می تواند بیش از 50000 تراکنش را در هر ثانیه پشتیبانی کند. زمان بلوک در این بلاکچین 400 میلی ثانیه و کارمزد تراکنش آن تقریباً 0.00001 دلار است. “

11:18سیستم HIPS که اوایل این ماه لانچ شد، به گونه ای طراحی شده است که برای هر بلاکچین با قابلیت پشتیبانی از قراردادهای هوشمند کارایی دارد؛ به این معنی که در آینده نه تنها از اتریوم بلکه از کاردانو و سولانا نیز استفاده خواهد کرد.

11:13سیستم HIPS با تعداد زیادی از بسترهای پرداخت همکاری می کند تا امکان استفاده از ارزهای رمزنگاری شده برای پرداخت همه چیز، از اشتراک مجله تایم گرفته تا سبزیجات ارگانیک را فراهم کند.

11:09این سیستم، که در اصل HIPS Merchant Protocol و پلتفرم درگاه پرداخت HMP و توکن بومی آن را شامل می گردد، به عنوان “راه حلی توصیف شده است که مفاهیمی چون “حمایت از مصرف کننده” را از صنعت پرداخت های کارتی سنتی گرفته و به بلاکچین اتریوم وارد می کند”.

11:07این پلتفرم در ابتدا استیبل کوین USDC و توکن بومی HIPS با نام Merchant (MTO) را خواهد پذیرفت که بربستر اتریوم و تحت استاندارد ERC-20 آن صادر می شود. بر اساس این اعلامیه، پذیرش سایر ارزهای رمزپایه نیز در اسرع وقت در دستور کار این پلتفرم قرار می گیرد

11:00بر اساس اطلاعیه ای که روز دوشنبه منتشر شد، شرکت های پرداخت موبایلی HIPS و بستر پرداخت تاکسی Nordic با مشارکت یکدیگر امکاناتی را فراهم خواهند کرد که به کمک آن تاکسی ها در انگلیس و اسکاندیناوی بتوانند ارزهای رمزنگاری شده را بربستر بلاکچین اتریوم بپذیرند.

10:55س‌بی‌آی گروپ، بزرگترین سهامدار خارجی شرکت ریپل است و از جمله بزرگترین حامیان این شرکت هم به حساب می‌آید. شایان ذکر است که ریپل در ژاپن به‌عنوان یک دارایی رمزنگاری‌شده شناخته می‌شود. طبق گزارش‌ها، سهامداران اس‌بی‌آی می‌توانند سود خود را برای دومین سال پیاپی با ارز دیجیتال ریپل دریافت کنند.

10:42سهام شرکت‌های بزرگ نظیر کوین بیس در حال حاضر در بازار نزدک و دیگر بازارهای بورس معامله می‌شوند. از سوی دیگر، ریپل در حال دسته‌وپنجه نرم‌کردن با دعوی قانونی خود را کمیسیون بورس آمریکا است.

10:34برد گارلینگهاوس، مدیرعامل ریپل گفت:در ۱۲ ماه آینده، شاهد عرضه‌های عمومی سهام در فضای ارزهای دیجیتال و بلاک چین خواهید بود. قرار نیست اولین باشیم و قرار هم نیست آخرین باشیم؛ انتظار دارم سردمدار این حرکت باشیم. عرضه عمومی تکاملی برای شرکت ما خواهد بود.

10:26برد گارلینگهاوس، مدیرعامل ریپل، در ژانویه ۲۰۲۰ (بهمن ۹۸) در حاشیه اجلاس داوس اعلام کرد که شرکتش می‌خواهد «سردمدار» عرضه‌های عمومی سهام باشد.

10:23به گزارش یوتودی، کیتائو در حاشیه گزارش مالی اس‌بی‌آی، غول مالی ژاپنی، عنوان کرد که ریپل می‌خواهد سهام خود را به‌صورت عمومی عرضه کند. او در ادامه افزود که کریس لارسن (Chris Larsen)، هم‌بنیان‌گذار ریپل، می‌خواهد ریپل در این جهت حرکت کند. او همچنین گفت:بعد از دعوی قانونی فعلی، [سهام] ریپل عمومی خواهد شد.کریس [لارسن] چنین می‌خواهد.

10:18یوشیتاکا کیتائو (Yoshitaka Kaito)، مدیرعامل اس‌بی‌آی گروپ (SBI Group)، معتقد است که پس از اتمام دعوی قانونی ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، این شرکت سهام خود را به‌صورت عمومی عرضه خواهد کرد.

10:14توماس هلر (Thomas Heller)، مدیرعامل شرکت کامپس ماینینگ (Compass Mining)، گفت اگر ماینرهایی مثل فاندری (Foundry) را که داده‌های خود را به اشتراک نمی‌گذارند در نظر بگیریم، نرخ هش فعلی شبکه احتمالاً بالاتر از حدود ۱۶۰ اگزاهشی است که از سوی ای‌پی‌آی‌های استخر استخراج گزارش شده است.

10:09لیانگ دا (Liang Da )، مدیر امور مالی و توسعه تجارت استخر استخراج F2Pool، در مصاحبه‌ای گفت:ماینرهای استان سین کیانگ (Xinjiang) که زغال سنگ فراوانی دارد، در اواخر هفته گذشته دستگاه‌های خود را به مدار بازگرداندند، اما اوایل این هفته تعداد بیشتری از آن‌ها با سرعتی پایین‌تر از حد انتظار آنلاین شدند.

10:05به گزارش کوین دسک، داده‌های وب‌سایت ماینینگ پولز استتز (Miningpoolstats) نشان می‌دهد که نرخ هش بیت کوین، یعنی برآورد کل قدرت محاسباتی که ماینرها در یک زمان معین فراهم می‌کنند، از حدود ۱۲۵ اگزاهش در ثانیه پس از قطعی برق به حدود ۱۶۰ اگزاهش در ثانیه افزایش یافته است.

9:47استخراج‌کنندگان بیت کوین در جنوب چین پس از حوادث هفته گذشته در معادن زغال‌سنگ این کشور که منجر به قطع برق و کاهش شدید نرخ هش شبکه شد، بار دیگر کار خود را از سر گرفتند.

Bookmark(0)
آدا کاردانو

$2.9109

80,060 تومان

آیاس

$6.266

172,200 تومان

اتریوم
اتریوم

$3,945

108,400,000 تومان

اتریوم کلاسیک

$73.16

2,012,000 تومان

استلار

$0.3946

10,840 تومان

اوی

$417.6

11,470,000 تومان

بایننس کوین

$504.0

13,860,000 تومان

بیت تورنت

$0.004956

136.3 تومان

بیت کوین
بیت کوین

$51,800

1,423,000,000 تومان

بیت کوین کش

$779.9

21,500,000 تومان

پالی گان

$1.6988

46,880 تومان

پولکادات

$34.39

946,700 تومان

تتا

$8.238

226,600 تومان

ترون

$0.10483

2,881 تومان

چین لینک

$34.52

948,600 تومان

دوج کوین

$0.31159

8,567 تومان

ریپل

$1.3216

36,320 تومان

سولانا

$146.18

4,018,000 تومان

شیبایونی

$0.000007473

0.2050 تومان

فایل کوین

$116.85

3,284,000 تومان

کوزاما

$404.8

11,130,000 تومان

لایت کوین

$228.71

6,288,000 تومان

مونرو

$

تومان

وینک

$0.0007029

19.38 تومان

محبوب ترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *