قانون پیش نویس چین برای قانونی کردن یوان دیجیتال و غیرقانونی دانستن این عمل توسط رقبا

قانون پیش نویس چین برای قانونی کردن یوان دیجیتال و غیرقانونی دانستن این عمل توسط رقبا

بانک مرکزی چین ( بانک خلق چین (PBOC) )، قانونی را برای قانونی کردن یوان دیجیتال و غیرقانونی بودن ارزهای دیجیتال صادر شده توسط هر شخص دیگری که با آن رقابت می کند را پیش نویس کرده است. در همین حال ، بانک مرکزی در حال سرکوب سایت های قمار است که از اتصال ثابت بیت کوین استفاده می کنند.

قانون پیش نویس چین برای به رسمیت شناختن یوان دیجیتال است.

بانک خلق چین روز جمعه پیش نویس قانونی را منتشر کرد که به ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) ، یعنی یوان دیجیتال ، وضعیت حقوقی می دهد. بانک مرکزی همچنین رایزنی عمومی در مورد پیش نویس قانون را آغاز کرده است. نظرات را می توان تا 23 نوامبر ارسال کرد.

در بیانیه ی قانون پیش نویس آمده است: “واحد پول قانونی جمهوری خلق چین Renminbi [RMB] است”.

این واحد پول یعنی RMB، شامل فرم فیزیکی و فرم دیجیتال است و هیچ واحد یا فردی نمی تواند توکن ، کوپن و توکن دیجیتال برای جایگزینی RMB در بازار تولید کرده و یا به فروش برساند.

به نظر می رسد که متن این قانون سکه های ثابت یوان را هدف قرار داده است اما این ممنوعیت می تواند سایر ارزهای دیجیتال را نیز شامل شود که PBOC آن را تهدیدی برای RMB می داند.

چین بسیار جدی، یوان دیجیتال را آزمایش کرده است. یک آزمایش عمومی اخیراً در Shenzhen ، آغاز شده است که مقامات حدود 200 یوان (حدود 30 دلار) را به 50،000 نفر از ساکنان داده اند تا در 3،389 فروشگاه هزینه کنند.

«چین سایت های قمار را سرکوب می کند »

در پست ویچت که روز جمعه منتشر شد ، بانک مرکزی تلاش های خود برای سرکوب سایت های قمار فرامرزی که شهروندان چینی را با دور زدن کنترل های سرمایه ی چین ، قادر به انتقال پول به خارج از کشور می کند را منتشر کرد.

طبق این پست ، بانک خلق چین اخیراً به پلیس محلی در شهر Huizhou، در زمینه ی برخورد با سایت های قمار آنلاین فرامرزی که ادعا می شود از تتریوم (USDT) برای پولشویی استفاده می کنند ، کمک کرده است. سه سایت قماربازی که تقریباً 120 میلیون یوان را جابجا کرده اند ، تعطیل و 77 مظنون دستگیر شده اند.

Bookmark(0)
Bitcoin
Bitcoin

$54546

1339216832 تومان

ethreume
ethreume

$54464

1339216832 تومان

2 دیدگاه برای “Stochastic RSI چیست”

  1. راستگو گفت:

    ممنون . عالی بود

    0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *