محل تبلیغات

31٪ از کاربران نرم افزار بلاکفولیو (BlockFolio) می گویند که هیچ چیز از DeFi نمی دانند

” معلوم است چون DeFi هنوز یک راز است”

علیرغم تعداد فزاینده ای از پروژه های مالی غیرمتمرکز (DeFi) ، مردم هنوز مطمئن نیستند که DeFi دقیقاً چیست و نظرسنجی انجام شده توسط ردیاب نمونه کار نرم افزار بلاکفولیو ( BlockFolio ) این را نشان داد.

نظرسنجی ، که براساس برنامه پیام رسانی سیگنال انجام شده است ، میزان مشارکت کاربران در مورد DeFi را پرسیده است که حدود 8،897 رای به دست آورد؛ 31٪ پاسخ دهندگان پاسخ دادند كه نمی دانند DeFi چیست یا اصلاً دخالتی در آن ندارند. کسانی که گفتند کنجکاو هستند و می خواهند در مورد DeFi اطلاعاتی کسب کنند ، 39٪ بودند. تنها 10٪ از پاسخ دهندگان گفتند که اطلاعات پربازدهی کسب کرده اند و 19٪ تازه با DeFi آشنا شده اند و در تلاش برای یادگیری آن هستند.
نتایج نظرسنجی بلاکفولیو ( BlockFolio ) با این عقیده مخالف است که رونق پروژه DeFi به این دلیل است که تعداد زیادی از مردم در آن گرد هم آمده اند. با وجود ناآشنایی بسیاری از مردم ، DeFi در حال رشد است و امسال به سمت موقعیت مناسبی در بازار حرکت خواهد کرد. DeFi همچنین به یک نقطه عطف رسید و ارزش آن یک میلیارد دلار شد.

توسعه ی DeFi، به عنوان مهمترین کار پیش روی صنعت رمزنگاری تلقی می شود و بسیاری از مبادلات غیر متمرکز تنها در سال جاری آغاز شده اند. اما با شروع تحقق یافتن پروژه ها ، برخی از محدودیت های آن مانند هزینه ها و پیشتازی اش نیز نمود پیدا کرده اند.

در حالی که پروژه های DeFi همچنان در حال شکوفایی هستند، به نظر می رسد که آموزش بیشتری تنها برای توضیح همه چیز در باره ی آن، لازم است.

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *