اخبار ارزهای دیجیتال

شروع به تجارت ارز دیجیتال کانادایی به نام Wealthsimple

شروع به تجارت ارز دیجیتال کانادایی به نام Wealthsimple

به گزارش سکه بازار به نقل از bitcoin.com ،‌به دنبال تأیید شمارش معکوس نظارتی بر تنظیم کننده های شرکت کانادایی Wealthsimple ، این شرکت اعلام کرد که اولین پلتفرم ارزی تنظیم شده ی کانادا را راه اندازی کرده است. مبادله ی ارزی جدید توسط دولت فدرال و همچنین ناظران در سیزده استان و قلمرو در کانادا، تنظیم می شود.

شرکت ارزی Wealthsimple، در تمام استان ها و قلمروهای کانادا تنظیم و مرتب شده است

شرکت مدیریت سرمایه گذاری کانادایی بنام Wealthsimple روز سه شنبه اعلام کرد که مبادله ی ارز دیجیتالی اش را آغاز کرده است. این شرکت توضیح داد که Wealthsimple Crypto ، اولین سیستم ارزی تنظیم شده ی کانادا است که بدون کارمزد و یا حداقل هزینه برای واریز یا برداشت شروع به کار کرده است.
همچنین توضیح می دهد که :

شرکت Wealthsimple، اولین پلتفرم معاملات ارزی تنظیم شده در کانادا را دارد … اکنون می توانید با Wealthsimple Crypto خرید و فروش بیت کوین و اتریوم را انجام دهید.

بازوی اصلی ارز دیجیتالی این شرکت ، یعنی “Wealthsimple Digital Asset Inc”، در هفتم آگوست برای راه اندازی یک پلتفرم معاملاتی ارز دیجیتالی، از طرف مدیران اوراق بهادار کانادا (CSA) تصویب قانونی را دریافت کرد. این شرکت برای “تخفیف معافیت” در تمام حوزه های قضایی کانادا درخواست کرده است ، همانطور که در اطلاعیه ی کارکنان CSA 21-327 راهنمایی در مورد اعمال قانون اوراق بهادار برای اشخاصی که تجارت دارایی های ارزی را تسهیل می کنند، مجاز است. CSA ( انجمن استاندارد کانادا)، شامل تنظیم کننده های اوراق بهادار از هر 10 استان و سه منطقه در کانادا است.

این شرکت توضیح داد که ارزهای دیجیتالی در پلتفرم Wealthsimple توسط Gemini Trust Company ، متولی نظارت بر ارز مستقر در نیویورک با 200 میلیون دلار پوشش بیمه ی ذخیره سازی نگهداری می شود. پس از افتتاح حساب Crypto اختصاصی Wealthsimple ، کاربران می توانند ارزهای دیجیتالی خود را در برنامه ی Wealthsimple Trade که می تواند برای خرید و فروش سهام ، اوراق قرضه و صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) نیز استفاده میشود ، خریداری ، فروش و نگهداری کنند. واریز و برداشت تنها با دلار کانادا انجام می شود.

مشاور عمومی شرکت Wealthsimple ، بلر ویلی ( Blair Wiley ) ، جزئیات بیشتری را ارائه داد:

“سیزده استان و قلمرو در کانادا وجود دارد و هر یک از آنها ما را تعدیل می کند. بعلاوه ، ما توسط دولت فدرال تعدیل و تنظیم می شویم.”

در تمام حوزه های قضایی کانادا غیر از Québec ، سرور WDA ،به عنوان یک دلال محدود ثبت شده است ، در حالی که در Québec ، به عنوان دلال مشتقات ثبت شده است. شرکت Wealthsimple، با داشتن دفاتر در تورنتو ، نیویورک و لندن ادعا می کند که بیش از 175000 کاربر در سراسر جهان دارد.

Bookmark(0)
Bitcoin
Bitcoin

$54546

1339216832 تومان

ethreume
ethreume

$54464

1339216832 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *