توصیه جورج بال به خرید بیت کوین

توصیه جورج بال به خرید بیت کوین

جورج بال ( eorge Ball )،  سرمایه گذاران ثروتمند را برای دستیابی به بیت کوین تشویق می کند ، زیرا این تنها دارایی است که نمی تواند توسط دولت تضعیف شود. ” Ball ” ضمن گفتگو درباره تعدیلاتی که سرمایه گذاران باید در سبد خرید خود انجام دهند ، این نظرات را بیان کرد.

اکنون ” Ball “، مدیر عامل شرکت ساندر موریس هریس ، در یک تماس ویدیویی صحبت کرد. در آنجا وی همچنین نکات مربوط به سرمایه گذاری را ارائه داد. ” Ball “، با توضیح در مورد منابع فعلی و نگرانی سرمایه گذاران ، گفت: همه گیری جهانی COVID-19 ، که تا سه ماهه ی اول سال آینده نیز با ما خواهد بود و انتخابات ایالات متحده ، دو مسئله و نگرانی در ذهن سرمایه گذاران است.

با این حال ، رئیس سندرز موریس هریس معتقد است كه انتخابات آمریكا امر معلوم و مشخصی است و بازار قبلاً روی برنده شدن بایدن (Biden) حساب باز کرده است. در عوض ، “Ball”، فکر می کند “بازار به دنبال یا در انتظار جرقه ی جدیدی است” و افزود که او انتظار دارد این کار درست در شب بعد از روز کاری اتفاق بیفتد”. مدیرعامل معتقد است بهترین زمان برای تنظیم اوراق بهادار سرمایه گذاری درست قبل از این جرقه برنامه ریزی شده است.

بال ( Ball ) با اظهار نظر در مورد موضع جدید خود درباره ی بیت کوین ، به مصاحبه کننده خود می گوید که چرا اکنون بقیه را تشویق به خرید بیت کوین می کند:

من قبلاً این را هرگز نگفته ام ، و من همیشه مخالف بلاک چین، ارز دیجیتال و بیت کوین بوده ام. اما اگر اکنون نگاه کنید ، دولت نمی تواند بازار را برای همیشه تحریک کند و طوفان نقدینگی ( قابلیت تبدیل به پول ) پایان می یابد.

وقتی برنامه ی کمکی دولت به پایان برسد ، پول وام گرفته شده باید بازپرداخت شود. بنابراین ، سؤال مهم با توجه به سخنان ” Ball ” ، این است كه دولت چگونه قصد دارد این بازپرداخت را تأمین كند.

آیا می خواهند مالیات خود را بالا ببرند یا نه و آیا می خواهند پول چاپ کنند؟ اگر آنها پولهایی را چاپ کنند که باعث از بین رفتن ارز میشود پس احتمالاً حتی اوراق بهادار محافظت شده از تورم خزانه داری (TIPS) نیز خراب خواهد شد. ”

در مواجهه با این نتیجه ی بالقوه ، سرمایه گذار بسیار ثروتمند یا معامله گر “احتمالاً به بیت کوین یا چیزی شبیه به آن به عنوان یک جایگزین روی خواهد آورد.”
در همین حال ، ” Ball ” همچنین این تصور را رد می کند که با خرید بیت کوین ، سرمایه گذاران سعی در جلوگیری از تعهدات مالیاتی دارند. او می گوید مهمترین دغدغه ی سرمایه گذار محافظت از ثروت در برابر چاپ اجتناب ناپذیر پول است که ارز را بی ارزش می کند.

Bookmark(0)
Bitcoin
Bitcoin

$54546

1339216832 تومان

ethreume
ethreume

$54464

1339216832 تومان

2 دیدگاه برای “Stochastic RSI چیست”

  1. راستگو گفت:

    ممنون . عالی بود

    0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *