اخبار ارزهای دیجیتال

تنظیم سریع ۱۰ ارز رمزگذاری شده در نیویورک

تنظیم سریع ۱۰ ارز رمزگذاری شده در نیویورک

وزارت خدمات مالی ایالتی نیویورک یک لیست سبز از ارزهای رمزگذاری شده از پیش تصویب شده برای خدمات و لیست حضانت ایجاد کرده است. در همین حال ، Hester Peirce ، کمیسر SEC- دوستدار رمزنگاری ، همچنین با نام Crypto Mom ، برای دوره دیگری در این کمیسیون تأیید شده است.

لیست سبز تنظیم کننده رمزنگاری NY :
وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک (DFS) ، تنظیم کننده Bitlicense ، یک لیست سبز را شامل 10 ارز رمزپایه برای بازداشت و هشت ارز رمزپایه برای لیست منتشر کرده است. تنظیم کننده توضیح داد: “هر نهاد مجاز می تواند برای اهداف (های) مصوب خود از سکه های موجود در لیست Green استفاده کند.”

10 ارز رمزگذاری شده عبارتند از دلارهای بانکی (BUSD) ، بیت کوین (BTC) ، وجه نقد بیت کوین (BCH) ، اتریم کلاسیک (ETC) ، اتریوم (ETH) ، دلار جمینی (GUSD) ، litecoin (LTC) ، طلا pax (PAXG) ، paxos استاندارد (PAX) ، و موج دار شدن (XRP). همان ارزهای رمزنگاری برای لیست بندی از قبل تأیید شده اند ، بجز ETC و XRP. تنظیم کننده خاطرنشان کرد: “اگر یک نهاد دارای مجوز تصمیم به استفاده از یک سکه در لیست سبز داشته باشد ، باید قبل از شروع استفاده خود ، DFS را آگاه سازد.” the regulator emphasized.
لیست سبز پیروی از راهنمایی های ارائه شده توسط DFS در دسامبر سال گذشته ، که شامل پیشنهادهایی برای پذیرش سکه یا گزینه های لیست است که تنظیم کننده می خواست آن را برای موجودات رمزپایه در دسترس قرار دهد.

دی اف اس (DFS) بدون تأیید قبلی ، لیستی از تمام ارزهای رمزگذاری شده مجاز برای فعالیتهای تجاری شرکتهای رمزنگاری را حفظ خواهد کرد ، “مادامی که این سکه های ذکر شده پس از لیست آنها در وب سایت دی اف اس ، هیچگونه تغییر ، تقسیم یا تغییر ماده نداشته باشند ( تنظیم کننده تأکید کرد که “لیست سبز”) “.
شرکت های Crypto می توانند یک “سیاست لیست بندی یا تصویب سکه” متناسب با مدل تجاری خاص خود و مشخصات ریسک ایجاد کنند. در صورت تأیید DFS ، این شرکت می تواند “علاوه بر نسخه های موجود در لیست گرین ، بدون هیچ گونه تأیید بیشتر از DFS” خود را در لیست و تصویب سکه های جدید تأیید کند. ” راهنمایی مربوط به تصویب یا لیست ارزهای رمزپایه را می توانید در اینجا بیابید.

در همین حال ، مجلس سنای ایالات متحده ، هستر پیرس ، كمیسر كریپتو دوستانه را كه اغلب به عنوان Crypto Mom معروف است ، تأیید كرده است برای دوره دیگری در كمسیون اوراق بهادار و بورس (SEC). پیرس برای تأیید صندوق های مبادله ای بیت کوین (ETF) تلاش کرده است. در ماه فوریه ، او “پیشنهادات بندرگاه ایمن Token Safe” را اعلام کرد ، که وی “پیشنهادی برای پر کردن شکاف بین مقررات و عدم تمرکز” توصیف کرد.

منبع: bitcoin.com

Bookmark(0)
Bitcoin
Bitcoin

$54546

1339216832 تومان

ethreume
ethreume

$54464

1339216832 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *