بارِ « اتاق 77» که پرداختی هایش با بیت کوین صورت میگرفت، تعطیل میشود.

بارِ « اتاق 77» که پرداختی هایش با بیت کوین صورت میگرفت، تعطیل میشود.

اتاق 77 ، بار و رستوران آلمانی که ادعا می کند اولین گروه خرده فروش در جهان است که پرداخت بیت کوین را قبول می کند ، تعطیل شده است. جان ماتونیس ، اقتصاددان ارشد Cypherpunk Holdings ، این خبر را در توییتر اعلام کرد. بعداً صاحب بار Jorg Platzer آن را در وبسایت Reddit تأیید کرد.

پلاتزر(Platzer )، در 18 اکتبر در یک پست کاملاً آینده نگرانه اظهار داشت: ” اتاق 77 برای همیشه در حال بسته شدن است. فکر میکنم که ماموریت ما به اتمام رسیده و دیگر وقت آن است که برگردیم به سیاره ی خودمان( منظور برگشت به کار سابق خودشان بدون پرداخت با بیت کوین است). با تشکر از همه ی پرداخت های اول وقت و انعام های سخاوتمندانه تان! ”

هیچ دلیل رسمی برای بسته شدن شعبه ی مشترک مستقر در برلین ذکر نشده است. اما سوء ظن هایی وجود دارد که ممکن است مربوط به بیماری همه گیری ویروس کرونا باشد. محدودیت های بسته شدن رستوران ها که مرتبط با Covid-19 است، صنعت مهمان داری و مهمان نوازی جهانی را سخت تحت تأثیر قرار داده است.

در برلین ، محدودیت های شدید فروش الکل همچنان برقرار است و اپراتورهای بار از ساعت 11 شب تا 6 صبح، ممنوعیت فروش محصول را دارند و به همین خاطر این اقدامات تأثیر بدی بر سود و درآمد آنها گذاشته است.

اتاق 77 که در Kreuzberg در برلین واقع شده است ، پذیرش بیت کوین (BTC) را به عنوان وسیله ی پرداخت در سال 2011 آغاز کرد و به اولین بار و به احتمال زیاد اولین خرده فروشی خصوصی در جهان تبدیل شد. از آن زمان به بعد ، این محل به زیارتگاه بیت کوین تبدیل شده است ، که برای پرداخت های بیت کوینی و موارد دیگر از آن حمایت میشد.

پلاتزر (Platzer )، در مصاحبه ای در سال 2018 و برجسته نشان دادن اینکه چگونه سازمان، برداشت رسانه ها و پوشش خبری مربوط به حواشی ارز دیجیتال را تغییر داده است، گفت: «قبل از انجام این کار (پذیرش BTC) ، تمام رسانه ها به پوشش خبری در مورد بیت کوین و به سرقت رفتن جزئیات اطلاعات کارت اعتباری توسط هکرها و فروش آنها در بازارهای سیاه پرداخته بودند.»

در جامعه و انجمن ارز دیجیتال ، مردم با خاطرات خوش گذشته به تعطیلی اتاق 77 پاسخ دادند.

جان ماتونیس ، اقتصاددان ارشد Cypherpunk Holdings در توییتی اعلام کرد: “پایان یک دوره: چه این را به گردن کوید- ۱۹ بیندازید یا قشر اعیان را مقصر این عمل بدانید، اتاق 77 در برلین برای همیشه درها را می بندد!” . در هر صورت ، این مکان مهم در کروزبرگ بیش از 10 سال به عنوان یک منبع آبیاری در خدمت بیت کوین بوده است و هزاران نفر لزوما آن را در این مکان زیارت کرده و با آن سر و کار داشته اند. و این یک یادگاری و خاطره از جرج برای شما بود. ”

وبسایت Redditor @etrnetm گفت که : “از اینکه سفارت غیر رسمی بیت کوین در برلین را در اختیار ما زمینیان قرار دادید متشکریم. ما دوباره شما را ملاقات خواهیم کرد. ”

پلاتزر(Platzer)، در پست خود در Reddit چنین نتیجه گیری کرد که :

«اکنون کاملا مشخص است که دیگر هیچ کس مانع بیت کوین نمی شود. پول سالم در مقیاس جهانی به زودی اجرای این جنگ و مسابقه را غیرقابل انجام می کند و برابری اقتصادی را در بین بشر ایجاد خواهد کرد. ما تخمین می زنیم که ظهور و پیوستن به جامعه ی بین کهکشانی کمتر از یک قرن دیگر طول خواهد کشید.»

Bookmark(0)
Bitcoin
Bitcoin

$54546

1339216832 تومان

ethreume
ethreume

$54464

1339216832 تومان

2 دیدگاه برای “Stochastic RSI چیست”

  1. راستگو گفت:

    ممنون . عالی بود

    0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *