استفاده از Cashfusion با 328٪ افزایش

استفاده از Cashfusion با 328٪ افزایش

به گزارش سکه بازار به نقل از bitcoin.com، کَش فیوژن (Cashfusion) ، راه حل تقویت حریم خصوصی شبکه ی بیت کوین کَش ( Bitcoin Cash)، در حال نزدیک شدن به یک سالگی است و در طی چهار ماه گذشته نزدیک به 328،93٪ افزایش یافته است. این پروتکل به تازگی یک ممیز امنیتی را به اتمام رسانده و در حال نزدیک شدن به 20 هزار دلار با ارزش تقریبی 200 میلیون دلار بیت کوین نقدی است که تا به امروز رکورد زده است.

در تاریخ 28 نوامبر سال 2020 ، پروتکل Cashfusion برای شبکه ی بیت کوین کش (BCH) ، سالی پر سود بوده و این موفقیت را جشن می گیرد. در زمان انتشار ، آمارهای وب پورتال در سایت stats.devzero.be/#/fusion نشان می دهد که از نوامبر گذشته تا به حال حدود 19658 فیوژن پردازش و ذوب شده است.

چهار ماه پیش ، سایت news.Bitcoin.com گزارش داد که این پروتکل بیش از حدود 9 میلیون دلار BCH و 4583 فیوژن ذوب شده دارد. داده های فعلی در این گزارش نشان می دهد که استفاده از Cashfusion حدود 328.93٪ جهش و رشد داشته است.

افزایش استفاده از Cashfusion پس از اتمام ممیز امنیتیِ پروتکل امنیتی Kudelski Security ، به میزان زیادی افزایش یافته است. در کنار این مساله ، وقتی ردیف های همجوشی از 0.82 بیت کوین کش به 8.2 بیت کوین کش گسترش یافتند ، مشارکت در Cashfusion نیز افزایش یافت. این رشد و توسعه اجازه می دهد تا 10 برابر بیشتر، بیت کوین کش ذوب و استخراج شود. علاوه بر این ، 791،310 بیت کوین کش، با استفاده از نرخ ارز امروز که 193 میلیون دلار بیت کوین کش است تا به امروز، ادغام شده است.

بیت کوین کش طرفداران زیادی در پروتکل Cashfusion دارد، زیرا آنها معتقدند این نرم افزار پیشرفته تر از روش های مرسوم سازی مشترک است. به عنوان مثال ، جیمز واگ ، تحلیلگر داده ، Cashfusion را با هزاران معامله آزمایش کرد و دریافت که همجوشی ( coinjoin ) آن بسیار عملی تر از سایر روش های coinjoin است. او تعدادی از ورودی ها و خروجی های معاملات را غربال کرد و فهمید که “ایجاد یک پیوند مشخص” بین آنها امکان پذیر نیست.

این به این دلیل است که توسعه دهندگان Cashfusion تصمیم گرفتند تا مقدار مورد نیاز برابر را که به طور سنتی در ورودی و خروجی coinjoin یافت می شود ، حذف کنند. در مقاله ی منتشر شده تحت عنوان “تجزیه و تحلیل ریاضیات ترکیبی در Cashfusion” ، جونالد فیوک بال ، توسعه دهنده Electron Cash( الکترون کش) ، روند را با جزئیات کامل توضیح می دهد.

هنگامی که جیمز واگ ( James Waugh )، ادعاهای ناشناس بودن ترکیبی را آزمایش کرد و گفت که : “تعیین روش واقعی رابطه ی حقیقی ورودی ها و خروجی ها غیرممکن است (از آنجا که چندین ترکیب ممکن از راه های متعادل سازی ورودی و خروجی وجود دارد).”

علاوه بر افزایش استفاده از Cashfusion ، طرفداران BCH ( بیت کوین کش ) ،همچنان از پروتکل Cashshuffle استفاده می کنند. Cashshuffle در مارس 2019 راه اندازی شد و همچنین ممیز امنیتی Kudelski Security را به اتمام رساند.

پورتال وب stats.cash/#/shuffle نشان می دهد که از زمان تأسیس Cashshuffle تاکنون 60،614 تغییر اشتباه انجام شده است. در اواسط ماه سپتامبر ، از زمان گسترش ردیف های امنیتی و همجوشی امنیتی ، تعداد بیشتری از کاربران شروع به جمع آوری پروتکل Cashfusion کردند. هنوز 271،962 بیت کوین کش تا به امروز به ارزش 66.5 میلیون دلار، تغییر داده شده است.

Bookmark(0)
Bitcoin
Bitcoin

$54546

1339216832 تومان

ethreume
ethreume

$54464

1339216832 تومان

2 دیدگاه برای “Stochastic RSI چیست”

  1. راستگو گفت:

    ممنون . عالی بود

    0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *