اتصال همه ی ارزها به بیت کوین

اتصال همه ی ارزها به بیت کوین

نویسنده ی کتاب “قیمت فردا” ( Price of Tomorrow)، آقای Jeff Booth ، می گوید: همه ی ارزها به بیت کوین متصل می شوند

کارآفرین و نویسنده ی محبوب آقای Jeff Booth ، آینده ای تیره و تار را برای ارزهای فیات پیش بینی کرده و انتظار دارد با ادامه ی چاپ پول بانک های مرکزی ، این ارزها با شکست روبرو شوند. وی با پیش بینی یک افسردگی شدید اجتناب ناپذیر و شکست بانکی ، معتقد است که بیت کوین به ارز ذخیره ی جهان تبدیل می شود و تمام ارزهای ملی به آن وابسته می شوند.

“به احتمال بسیار زیاد بیت کوین به ارز ذخیره تبدیل خواهد شد”.

نویسنده ی کتاب “قیمت فردا” می گوید : چرا تورم زدایی و تقلیل قیمت ها کلید آینده ای پر بار و پر برکت است؟!
آقای Jeff Booth، اظهار داشت که بیت کوین به ارز ذخیره ی جهان تبدیل می شود و در نهایت تمام ارزهای ملی به بیت کوین متصل می شوند. Booth، کتاب خود را در ژانویه منتشر کرد و در مورد جزئیات اینکه چرا ما مجبور به بازنشستگی مالی و یک چارچوب اقتصادی جدید هستیم ، توضیح داد. این کارآفرین همچنین یک شرکت فناوری مستقر در کانادا ، به نام Builddirect که یک بازار آنلاین محصولات بهسازی منزل است را تأسیس کرده است.

وی در مصاحبه ای با کمبریج هاوس اینترنشنال ( Cambridge House International )، که هفته ی گذشته منتشر شد ، در مورد وضعیت اقتصادی فعلی و اینکه چرا او قبل از هرنوع دارایی بیشتر روی بیت کوین اصرار و پافشاری می کند، بحث کرد. وی سخنانش را با توضیح درمورد عواقب آنچه اکنون دولت فدرال در حال انجام آن است ، شروع کرد. وی توضیح داد که : “كلیه ی چاپ ها مستقیماً به افزایش قیمت دارایی ها منجر میشود و باعث تورم و فروپاشی بیشتر اقتصاد می شود. آنچه در آینده پا به عرصه خواهد گذاشت MMT ، helicopter money و سایر موارد است. و هنگامی که بانک فدرال اعتبارش را از دست بدهد ، تمام شرط بندی ها در تورم با شکست روبرو میشوند؛ بنابراین خزانه داری اساساً بانک فدرال می شود و پول چاپ می کند و آن پول را بین مردم توزیع میکند ، و سپس شما در سراسر جهان ارزهای خود را از دست خواهید داد. ”

علاوه بر این ، آقای Booth پیش بینی می کند که “نرخ بهره تا پایین آمدن ارزها ادامه خواهد داشت” ، با تأکید بر اینکه بانک های مرکزی به طور مصنوعی نرخ بهره را پایین نگه می دارند. پس از اعلام تغییر سیاست افزایش تورم ، دولت فدرال اخیراً متعهد شده است که نرخ بهره را برای چندین سال نزدیک به صفر نگه دارد.

برای حفظ ثروت در این محیط ، آقای Booth، تنوع ایجاد می کند و از قرار دادن همه ی ثروت در یک نوع و یک جور دارایی هشدار می دهد. وی در حالی که طلا و بیت کوین را در کارنامه ی سرمایه گذاری خود داشت ، تأیید کرد ، “من به دلایل مختلف در بیت کوین بسیار صعودی تر هستم. من فکر می کنم این می تواند طلای جدید باشد – بیت کوین روی تأثیر شبکه کار می کند. ” این نویسنده ی محبوب توضیح داد:

[بیت کوین] باید به رشد خود ادامه دهد، و من فکر می کنم یک روز ارزهای دیگر به بیت کوین متصل خواهند شد … من فکر می کنم که بیت کوین به ارز ذخیره تبدیل شود.

وی خاطرنشان کرد: “طلا در جایی ارزیابی می شود که دقیقاً با همان اعتقاد به ارزها مرتبط باشد”. وی اظهار داشت که:” بیت کوین شرط بسیار بهتری نسبت به طلا است و مهمتر از همه ، در پرتفوی افراد حتما “بیت کوین” هم باید باشد. علاوه بر این ، هنگامی که ارزها شکسته می شوند و امنیت به یک مسئله ی مهم تبدیل می شود ، قابل حمل بودن طلا بسیار دشوار است.” وی هشدار داد و افزود: “قابلیت حمل و نقل بیت کوین به دلایل ایمنی بسیار مهم است.”

وقتی از وی در مورد بزرگترین چالش بیت کوین سوال شد ، وی گفت که ممنوعیت های دولت نگرانی شماره یک است. با این حال ، وی اظهار داشت: “من این احتمال را به دلیل تئوری بازی بسیار ناچیز می دانم. بنابراین در جهانی رقابتی که هر منطقه نیاز به جذب افراد ثروتمند و مشاغل دارد، اگر مناطق را ممنوع و نادیده بگیرند، سایر مناطق سریعتر آن را می پذیرند. ” وی با بیان اینکه اگر کشوری بخواهد بیت کوین را متوقف کند ، انگیزه ی بیشتری برای سایر کشورها برای پذیرش آن و ایجاد قوانین پیرامون آن ایجاد می شود، بعنوان نمونه کشور سوئیس را مثال زد.

آقای Booth، همچنین دیدگاه خود را درباره ی آینده ی بورس چنین ابراز داشت: “بازار سهام در حال تحریک است. شما احساس می کنید در شرف فروپاشی است و همه چیز در اطراف آن نقش محرک دارد . بدون محرک بیشتر ، انتظار یک موج مارپیچی رو به پایین و نزولی را داشته باشید … اگر محرک متوقف شود ، موج مارپیچی رو به پایین سهام 80٪ کاهش می یابد” . با این حال ، او قاطعانه معتقد است که دولت ها اجازه نمی دهند که این اتفاق بیفتد و برای جلوگیری از آن ، خود دست به کار چاپ میشوند.

در حالی که کتاب او چشم انداز خوش بینانه تری را از زمانی که او آن را کمی قبل از بحران ویروس کرونا نوشت ، برجسته می کند ، اما وی هم اکنون آینده ی ترسناکی را می بیند ، زیرا روندهای بیماری همه گیری covid-19 تسریع شده است. او اظهار داشت: “و این تسکین پولی را تسریع کرد و اکنون جز افسردگی شدید و شکست بانکی چاره ای باقی نمانده است.”
وی ادامه میدهد: ” بیت کوین برای محافظت از ثروت و آنچه اتفاق می افتد واقعاً یک گزینه خوب است زیرا امکان مصادره آن وجود ندارد … من فکر می کنم بیت کوین مانند یک موضوع بسیار بزرگ ، تا حد زیادی اوج خواهد گرفت”.

Bookmark(0)
Bitcoin
Bitcoin

$54546

1339216832 تومان

ethreume
ethreume

$54464

1339216832 تومان

2 دیدگاه برای “Stochastic RSI چیست”

  1. راستگو گفت:

    ممنون . عالی بود

    0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *