اخبار جهان

جدیدترین اخبار بازار ارز دیجیتال

بیت کوین باحرکتی آهسته و محتاطانه به سمت ارزش ۱۲ هزار دلاری می رود ، اتریوم حدود ۱۲ ٪ جهش داشته است و گزارش ها حاکی از این است که ارز دیجیتال LINK ممکن است “امواج پرتلاطمی ” را پشت سر بگذارد.

به گزارش سکه بازار به نقل از bitcoin.com،‌ بازار ارز دیجیتال طی ۲۴ ساعت گذشته از نظر ارزش و قیمت به میزان قابل توجهی افزایش یافته است زیرا در روز جمعه، بازار سرمایه ی بیش از ۵،۷۰۰ سکه به بیش از ۲.۴٪ افزایش یافته است. بیت کوین دوباره به سمت منطقه ی ۱۲هزار دلاری میرود و اتریوم در جلسات معاملات بعد از ظهر سکه بازار ، به ازای هر سکه رقمی در حدود ۴۴۲ دلار را لمس کرده است.

بازار ارز از ۳۶۵ میلیارد دلار عبور می کند

ارزیابی بازار از کل دارایی های ارزی موجود در بعد از ظهر جمعه حدود ۳۶۵ میلیارد دلار است زیرا تعدادی از سکه ها درصد مناسبی را تجربه کرده اند. بیت کوین (BTC) درست در بالای منطقه ی ۱۱،۸۰۰ دلار معامله می شود و امروز ۲.۷٪ رشد داشته است. همچنین بیت کوین در ۳۰ روز گذشته بیش از ۲۸٪ و در ۹۰ روز گذشته ۲۶٪ افزایش یافته است.
ارز پیشرو در میان ده ارز برتر روز جمعه ، اتریوم (ETH) است که در طی روز گذشته بیش از ۱۲٪ افزایش یافته و در ۳۰ روز گذشته نیز ۸۵٪ افزایش داشته است. در حال حاضر اتریوم در زمان انتشار با قیمت ۴۴۲ دلار برای هر سکه در حال معامله است.

توکن XRP همچنان سومین سقف بزرگ بازار را در اختیار دارد و این سکه امروز بیش از ۸ درصد رشد کرده است و هر سکه ۰.۳۰ دلار معامله میشود. اتصال ثابت بیت کوین هنوز شاهد حجم گسترده ی تجارت است و ارزیابی بازار USDT( ارز دیجیتال تتر) با ارزش ۱۲ میلیارد دلار همچنان در رتبه ی چهارم قرار دارد.

ارز پیشرو دیگر این هفته چین لینک (LINK) است ، که آن را با قیمت ۱۸.۰۰ دلار در هر LINK اعلام کردند ، اما سکه به نقل از اخبار آن روز، بیش از ۶.۶ درصد کاهش داشته است. در حال حاضر ، ارز LINK پنجمین سقف بزرگ بازار را در اختیار دارد و هر توکن با قیمت ۱۶.۷۷ دلار در هر قطعه مبادله می شود.

بیت کوین کش، با قیمت ۲۹۶ دلار برای هر سکه مبادله می شود و دارایی دیجیتال نظیر به نظیر در روز جمعه بیش از ۴ درصد رشد داشته است. طی ۳۰ روز گذشته ، بیت کوین کش ( BCH) 30٪ و در ۹۰ روز گذشته بیش از ۲۵٪ افزایش داشته است.

بازار سکه ۵.۴ میلیارد دلار و حجم تجارت جهانی، ۷۶۷ میلیون دلار است. هفت ارز برتر معاملاتی با بیت کوین کش (BCH) در روز جمعه شامل موارد زیر است:
tether (64.3%), BTC (۱۶.۶%), KRW (4.43%), USD (4.15%), TWD (4.08%), GBP (1.4%) and ETH (۱.۳۱%).

“معامله گر معتقد است بیت کوین می تواند تا ۱۴ هزار دلار را مورد هدف قیمتی قرار دهد”

جاکوب کانفیلد (Jacob Canfield ) ، بازرگان و تحلیلگر محبوب به ۵۹،۰۰۰ فالور خود گفت که می تواند قیمت بیت کوین را در آینده ی نزدیک به ۱۴،۸۰۰ دلار برای هر سکه متصور شود. در دوازدهم آگوست ، كانفیلد در توئیت خود نوشت: “تا زمانی كه بیت کوین بتواند ۱۰،۵۰۰ دلار را پشتیبانی كند ، من فكر می كنم كه ما برای تست مرحله ی ۱.۶۱۸ افزایشی، شاهد قیمت ۱۳ هزار دلار و تست مرحله ی ۲.۶۱۸ افزایشی شاهد قیمت حدود ۱۴،۸۰۰ دلار روند صعودی خواهیم بود. افت دیروز، احتمالاً سرکوب قیمت و ذخیره ی مجدد اهداف قیمتی بلندمدت و یک دام حمله خرسی( اصطلاحی در بازار ارز است) برای اهداف قیمتی کوتاه مدت بود تا فشار بعدی را تحمل کرده و به نوعی سوخت گیری کند. ”

پس از اظهارات كانفیلد ، شخصی پاسخ داد: “این حتما اتفاق می افتد.”

” معاملات آتی تنظیم شده ی گروه CME، سومین پیشنهاد معاملات آتی بیت کوین می شود”

این هفته صرافی شیکاگو (CME) به عنوان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان معاملات آتی بیت کوین با دستور سود آزاد به صنوف پیوست. در تاریخ ۱۳ آگوست ، گروه CME با ارسال ۸۰۰ میلیون دلار به سومین بورس بزرگ مشتقات تبدیل شد. بر اساس ارائه دهنده تجزیه و تحلیل داده Skew.com ، بیش از ۸۴۰ میلیون دلار سود باز در روز دوشنبه ثبت شد.

در واقع ، بزرگترین مبادلات مشتقات در سراسر جهان به ترتیب حجم ارائه شده طی دو هفته گذشته تغییر شکل داده اند. علاوه بر گروه CME ، برترین معاملات آتی بیت کوین شامل Okex ، Bitfinex و Huobi است.

صرافی LINK، احتمالا با نوسان شدیدی روبرو شود.

تردیدی نیست که چین لینک (LINK) طی چند هفته ی گذشته از نظر ارزش بسیار زیاد شده و حتی بیت کوین کش (BCH) را از موقعیت چهارم خارج کرده است. به نقل از خبرگزاری ها ، LINK پس از لمس حداکثر ۱۸ دلار در هر توکن، ارزش پایینی را سپری میکند . سکه امروز ۶ درصد پایین آمده است اما به آرامی از آسیب های قبلی بهبود می یابد. با این حال ، شرکت تحقیق و تجزیه و تحلیل Santiment می گوید که چین لینک (LINK) ممکن است “نوسان شدیدی را در پیش رو داشته باشد”.

شرکت Santiment، در توییت خود نوشت: “ارز LINK هفته ی گذشته نوسان % ۶۸.۷+ عظیمی را پشت سر گذاشت .” “با این حال ، ما نشانه هایی از عدم اطمینان سرمایه گذاران در سرمایه گذاری طولانی مدت در آن را می بینیم. سود منطقی منفجر شده است ، و ما برخی علائم نگران کننده سکه شماره ۱ را مورد بررسی قرار داده ایم. ” این شرکت همچنین یک گزارش تحلیلی منتشر کرد که شرح می دهد چرا LINK ممکن است برخی اقدامات بی ثباتی را در بازار تجربه کند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *