بیت کوین

آدرس های بیت کوین فعال در بالاترین سطح ثبت قیمت

به گزارش سکه بازار به نقل از کوین دسک ،‌ مشارکت کاربر فعال در شبکه ی بیت کوین به سطحی رسیده که آخرین بار در دسامبر ۲۰۱۷ دیده شده است، زمانی که رمزارزهای چاپی افزایش رکوردی نزدیک به ۲۰.۰۰۰۰ دلار را تجربه کردند.

معیار در پنج روز گذشته در کنار رشد بیت کوین از ۱۱۳۵۰ دلار به ۱۳،۳۰۰ دلار ، یعنی بیش از دو برابر شده است.

سخنگوی تأمین کننده ی شاخص رمزگذاری تنظیم FCA با معیارهای CF به CoinDesk گفت: “این نشان می دهد که مشارکت فعال در بیت کوین در حال رشد است.”

این سخنگو افزود: “در پس زمینه ی اعلامیه ی PayPal در این هفته اعلام شده است که این کاملاً منطقی است که علاقه به بیت کوین بار دیگر در حال افزایش است و تا ارتفاعی که از اواخر سال ۲۰۱۷ دیده نشده است ، افزایش بیابد.”

پرداخت های بزرگ آنلاین PayPal در اوایل این هفته پشتیبانی از بیت کوین ، اتریوم ، لایت‌کوین (litecoin) و بیت کوین کش را اعلام کرد و بیت کوین و بازار گسترده رمزنگاری را بالاتر برد.

قیمت ارز دیجیتال در معیارهای زنجیره ای مانند موجودی های فعال و نرخ هش عقب است.

در حالی که تعداد نهادهای فعال در ثبت بالاترین رقم یعنی ۴۱۱،۱۲۷ در نهم دسامبر ۲۰۱۷ در حال بسته شدن بود، قیمت ارز دیجیتال اما هنوز هم ۵۳٪ پایین تر از ۲۰،۰۰۰ دلار آن زمان است.

در همین حال ، میانگین هفت روزه ی هش ریتِ بیت کوین یا معیار اندازه گیری توان استخراج بلاکچین ، در اوایل این ماه به بالاترین ثبت، یعنی ۱۴۶ مورد در هر ثانیه رسید.

افزایش مداوم استفاده از شبکه می تواند افزایش قیمت را تسریع کند.

فیلیپ گرادول ( Philip Gradwell ) ، اقتصاددان ارشد در شرکت اطلاعاتی بلاکچین ، به CoinDesk گفت: “هنگامی که استفاده ی بیشتری وجود دارد ، تقاضا برای ارز دیجیتال بیشتر است و این باعث افزایش قیمت میشود .”

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *